Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 14.05.2024

Účtovník

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Pozícia:
clerk-officer
Informácie o pracovnej ponuke
Staňte sa súčasťou dynamického finančného tímu nášho významného klienta a prispievajte k úspešnému riadeniu finančných operácií. Hľadáme skúseného Účtovníka/Špecialistu na pohľadávky a záväzky, ktorý bude zabezpečovať presnosť a efektívnosť finančných procesov. Náplň práce: - Vystavovanie a Overovanie Faktúr: Zabezpečte správne vystavovanie faktúr a kontrolujte ich presnosť. Overujte správnosť prichádzajúcich faktúr a dbajte na ich včasné zaúčtovanie. - Denná Evidencia Finančných Transakcií: Každodenné evidovanie pohľadávok a záväzkov, ako aj ďalších finančných transakcií. Správa a vykazovanie denného cash flow, zabezpečenie efektívnej kontroly úverov. - Mesačné Zúčtovania Súvahy: Pripravujte mesačné zúčtovania súvahy pre viacero spoločností a rôzne meny. Vyšetrovanie a riešenie položiek zúčtovania súvahy a starších položiek, identifikácia akčných položiek a zodpovedných osôb včas. - Údržba Hlavnej Knihy: Starajte sa o presnosť a aktuálnosť hlavnej knihy. - Štatutárne Vykazovanie: Pripravujte a podávajte štatutárne výkazy podľa požiadaviek. - Daňové a Fiškálne Vyhlásenia: Zodpovedajte za deklaráciu DPH a iných daní, ako aj za ďalšie požadované fiškálne vyhlásenia. - Zlepšovanie a Automatizácia Procesov: Identifikujte príležitosti na zlepšenie a automatizáciu existujúcich finančných procesov pre vyššiu efektivitu. - Podpora Externým Partnerom: Poskytujte podporu externým partnerom pri otázkach týkajúcich sa fakturácie a platieb. - Pomoc pri Príprave Miezd: Asistujte pri príprave miezd a súvisiacich činnostiach. - Znalosť Slovenského Pracovného Práva: Udržujte si všeobecnú znalosť slovenského pracovného práva na zabezpečenie súladu s predpismi. - Správa Dokumentácie a Pracovných Zmlúv: Dbajte na poriadok v dokumentácii a pracovných zmluvách, aby boli vždy aktuálne a správne evidované.
Požiadavky na zamestnanca
– Absolvent bakalárskeho alebo profesionálneho stupňa v oblasti financií alebo účtovníctva alebo ekvivalent – Pevné základy v účtovníctve s preukázanou 5+ ročnou praxou na podobnej pozícii – Skúsenosti s účtovnými a mzdovými systémami Omega a Olymp, znalosť systémov Microsoft Dynamics 365 je výhodou – Profesionálna úroveň anglického jazyka – Vynikajúce zručnosti v práci so systémami a Excelom (vyhľadávanie/vyhľadávacie tabuľky) – Skúsenosti s účtovníctvom v rôznych menách
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Miroslav Luhový
miroslav.luhovy@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.