Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.05.2024

Senior špecialista správy siete

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1800.0 - 2000.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Ste sieťový špecialista a zvažujete niečo nové? V tom prípade je ponuka pre Vás. Vašou úlohou bude zabezpečiť spoľahlivú prevádzku a rozvoj internej siete a príslušných hardvérových komponentov, podporného softvéru a aktívneho monitoringu. Okrem toho budete mať aktívny prístup k rozvoju portfólia poskytovaných služieb a neustále zlepšovanie služieb internetového prístupu na technológiách ako Active Ethernet, GPON, VDSL, ADSL, a bezdrôtové pripojenie v licencovanom a nelicencovanom pásme. Budete podporovať návrh, vývoj a testovanie nových technológii a firmware-u pre koncové zariadenia, ako sú routre, xdsl modemy, STBs, a ďalšie. Náplň práce: - Zabezpečenie prevádzky aplikácií pre dohľad sieťových zariadení a analýzu kybernetických rizík. - Životný cyklus zariadení vrátane tvorby a úpravy manuálov, debuggingu a podpory. - Zabezpečenie bezpečnosti siete a príslušných technológií. - Dohľad a konfigurácia sieťových nastavení cloudových služieb a vzdialených lokalít. - Vyhotovenie a pravidelná aktualizácia dokumentácie topológie siete. - Aktívny monitoring a riešenie problémov (troubleshooting). - Dizajnovanie a implementácia projektových úloh. - Zabezpečovanie komplexného životného cyklu interných aj prenajatých sieťových okruhov, koncových zariadení a podporného softvéru.
Požiadavky na zamestnanca
– Schopnosť konfigurovať sieťové komponenty. – Pochopenie rôznych typov sieťových technológií. – Skúsenosť s monitorovaním siete pomocou nástrojov ako Zabbix, Nagios, Cacti. – Znalosť základných pravidiel kybernetickej bezpečnosti. – Porozumenie životnému cyklu sieťových technológií. – Základná orientácia v UNIX/Linux prostredí. – Výborné analytické a problémové schopnosti. – Schopnosť efektívnej komunikácie a tímovej spolupráce.
Benefity práce
– Práca na špičkových a inovatívnych projektoch, ktoré presahujú hranice možného. – Možnosť pracovať v mladom, nadšenom tíme, kde každý hlas má svoju hodnotu. – Priestor pre osobný a profesionálny rast a rozvoj vašich schopností. – Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu. – Príjemné pracovné prostredie s moderným vybavením. – Notebook a mobilný telefón poskytnuté zo strany spoločnosti. – Vernostné bonusy, bonusy pri svadbe a narodení dieťaťa. – Team-buildingové aktivity. – Možnosť využitia MultiSport karty. – Darčekové poukážky.
Jazykové požiadavky
slovensky – C1,anglicky – B1
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť ponúka verejné telekomunikačné služby cez televízne káble, digitálnu satelitnú televíziu a internet.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Nika Hrubá Juračková
nika.jurackova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV 1.470e! Práca na JEDNU ZMENU!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si zručný Technológ/Metalurg a máš rád priateľské zázemie ? Hľadáme práve teba.
Považská Bystrica
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Systémový inžinier
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.