Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 17.05.2024

Manažér pre Affiliate program

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme vášnivého profesionála, ktorý má záujem o svet obchodu a partnerských vzťahov. Ak máte prehľad o európskom trhu, najmä v oblasti automobilového priemyslu, práve Vás potrebujeme. Práca Affiliate Managera pre nás znamená neustále objavovanie nových možností, vytváranie a riadenie affiliate programu v celej EÚ. Ak ste skúseným lídrom, ktorý vie budovať úspešné partnerstvá a dosahovať rast, ste tým pravým kandidátom pre túto úlohu. Budovanie vzťahov s novými partnermi. - Analýza výkonu affiliate programu. - Prieskum trhu. - Vypracovanie a príprava nových stratégií. - Onboarding a manažovanie partnerov.
Požiadavky na zamestnanca
– Vzdelanie v oblasti marketingu, obchodnej administratívy alebo príbuznom odbore. – 2+ roky skúseností v affiliate marketingu, aktívnom B2B obchode, manažmente kľúčových partnerov alebo v podobnej oblasti. – Skúsenosti s budovaním a riadením affiliate programu. – Prehľad v európskom trhu a marketingových kanáloch. – Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti. – Skúsenosti s analýzou výkonnosti a reportingom. – Kreatívne a strategické myslenie. – Angličtina na komunikatívnej úrovni.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.