Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.02.2024

Zmenovy technik

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1300.0 - 1700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Si technologický nadšenec so zručnosťami v údržbe a obsluhe strojov? Zároveň pre teba slovo "nemožné" neexistuje? Potom máme pre teba perfektnú pracovnú pozíciu! Pridaj sa k nám - jednému z najvýznamnejších a najstabilnejších potravinárskych výrobcov na Slovensku. Tvoje úlohy budú zahŕňať: - Obsluhu, opravu a nastavovanie strojných zariadení. - Prípravu strojov a liniek na zmenu sortimentu. - Spoluprácu s linkovými údržbármi pri odstraňovaní porúch a ich zaznamenávanie do PC. - Zabezpečenie preventívnej údržby uvedených zariadení. - Vytváranie a udržiavanie mazacích plánov pre zariadenia. - Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S). - Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.
Požiadavky na zamestnanca
Primárna náplň práce: – Obsluha, oprava a nastavovanie strojných zariadení – Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu – Spolupráca s linkovým údržbárom na odstraňovaní porúch a zaznamenávanie do PC – Zodpovednosť za preventívnu údržbu uvedených zariadení – Vypracovanie a udržiavanie mazacích máp zariadení – Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S)
Benefity práce
– Bezplatné ubytovanie zabezpečené – Motivačný platový systém – Nadštandardné príplatky a výkonnostné bonusy – Ročné zvyšovanie miezd – Výhodné nákupy v podnikovej predajni – Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny – Pravidelné a komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom – Možnosti osobného a kariérneho rastu – Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi súčasťou starostlivosti o pracovné prostredie
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Nikoletta Muska
nikoletta.muska@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Nastavovač strojov – Technológ
Lozorno
1400.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Audítor kvality pre výrobný segment
Žilina
1098.0 - 1350.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladníci s praxou do automotive na 12 hod zmeny hláste sa!
Kechnec
978.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.