Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 25.03.2024

System /Software Engineer

Lokalita:
Kysucké Nové Mesto
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1300.0 - 2600.0 EUR
Pozícia:
engineer
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu System/Software Engineer , ktorého náplňou prácu bude: - Ako člen tímu budete zodpovedný za návrh a implementáciu špičkových riešení v oblasti mechatroniky, elektroniky, softvéru a strojárstva, ktoré spĺňajú a prekračujú požiadavky zákazníkov. - Budete mať možnosť vyhodnocovať dizajnové alternatívy a vyberať optimálne riešenia, ako aj vykonávať výpočty na simulačných modeloch na testovanie a definovanie potrebných základných parametrov komponentov. - Okrem práce na zaujímavých projektoch budete mať tiež príležitosť mentorovať stážistov z univerzít a spolupracovať s rôznorodým tímom odborníkov v oblastiach systémového, simulačného, mechanického a softvérového inžinierstva.
Požiadavky na zamestnanca
- Vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti elektrotechnika, mechatronika, automatizácia, automobilový priemysel alebo fyzika. - Plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosťou a znalosť nemeckého jazyka je vítaná. - Znalosť SW Enterprise Architect, SysML, MatLab alebo iných simulačných nástrojov je vysoko cenená. - Skúsenosti s vývojom a dizajnom elektrického pohonu alebo systémového inžinierstva sú tiež veľkým plusom.
Benefity práce
- 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov - Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia - Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka - Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti - Každoročná valorizácia miezd - Jazykové kurzy hradené podnikom - Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy - Ocenenie najlepších zamestnancov - 37,5 hod. pracovný týždeň - Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov - Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
Jazykové požiadavky
anglicky - B2

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby - Jednoduchá práca na 2 zmeny!
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Operátor výroby v Liptovskom Mikuláši, práca v dvojzmennej prevádzke vhodná najmä pre ženy
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladový operátor
Bratislava
1280.0 - 1355.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.