Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.02.2024

Strojník balenia/formovania ! Ubytovanie zadarmo!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme kandidáta na túto pracovnú pozíciu pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti zahŕňajú: -Preberanie zmeny a komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny -Aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -Znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky, vrátane balacích strojov a periférnych zariadení ako krabicovač, dynamické váhy atď. -Dodržiavanie pokynov predáka alebo tímového lídra, vrátane udržiavania poriadku a čistoty na pracovisku -Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola obalov a dátumu na výrobku -Manuálna manipulácia so zlomom a sanitárnym odpadom -Senzorická kontrola výrobku, odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola kvality hotového výrobku -Vedenie evidencie výroby v elektronickej a písomnej forme -Účasť na zákonných školeniach -Vykonávanie všetkých činností a zodpovedností v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s nastavovaním strojov – výhodou Skúsenosti z výrobného procesu – výhodou Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť Ochota učiť sa nové veci
Benefity práce
Bonus: + 15% bonus a zmenové príplatky
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Nikoletta Muska
nikoletta.muska@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.