Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.06.2024

Špecialista mzdovej agendy

Lokalita:
Trnava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Ľudské zdroje
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1500.0 - 2000.0 EUR
Pozícia:
clerk-officerconsultantwhite-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu so skúsenosťami v oblasti miezd. Očakávame diskrétnosť, precíznosť a analytické myslenie. Ak si tímový hráč s vášňou pre čísla a legislatívu a máš zmysel pre humor, hľadáme práve teba! Hlavné úlohy: - Samostatné spracovanie a príprava mzdovej agendy podľa platných legislatívnych a interných predpisov. - Správa dochádzkového systému (WEGA) a mzdového softvéru (SOFTIP). - Zabezpečenie odvodov na zdravotné a sociálne poistenie zamestnancov. - Implementácia pracovno-právnych predpisov týkajúcich sa odmeňovania. - Príprava včasných a presných reportov. - Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov. - Evidencia, aktualizácia a archivácia zamestnaneckých údajov, vrátane štatistických prehľadov, výkazov a hlásení. - Vystavovanie mzdových výmerov a ďalších mzdových dokumentov. - Príprava podkladov pre rozpočet a mzdové analýzy. - Spracovanie exekúcií, stravného, benefitov, materských, otcovských a rodičovských dovoleniek, RZD. - Poskytovanie podpory a spolupráce ostatným oddeleniam v oblasti HR. - Aktívne zlepšovanie procesov a postupov na oddelení.
Požiadavky na zamestnanca
– Minimálne 5 rokov praxe v personálnej a mzdovej oblasti. – Znalosť personálno-mzdového softvéru Softip. – Zodpovedný, presný a spoľahlivý prístup k práci. – Schopnosť samostatnej a aktívnej práce s dôrazom na systematickosť. – Dobré matematické a logické myslenie. – Komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou – Príjemné komunikačné schopnosti a schopnosť efektívne spolupracovať so zamestnancami. – Chuť pracovať v tíme s radosťou a nadšením.
Benefity práce
– 13. plat (1 plat navyše v priebehu aktuálneho finančného roka). – 5 dní dovolenky navyše. – Možnosť občasného Home Office. – Priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesionálnej kariéry. – Perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti. – Príspevok do penzijného fondu. – Výhodné stravovanie priamo v závode. – Fitness centrum priamo v závode. – Pružný pracovný čas. – Vzdelávanie v odbore. – Príplatky, jubilejné odmeny a iné.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Jaroslava Zöldfayová
jaroslava.zoldfayova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.