Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.06.2024

Senior Finance Analyst s talianskym jazykom – od 1700€

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Finančníctvo a pojisťovníctvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pridajte sa do tímu finančných analytikov pre medzinárodnú korporáciu. Čo bude Vašou úlohou: - sledovanie účtov a analýza nezrovnalostí v pohľadávkach, - hľadanie a kontaktovanie predajcov (priamo cez telefón a e-mail), za účelom splatenia dlhov, - denná komunikácia v anglickom a talianskom jazyku so zákazníkmi, - riešenie problémov s faktúrami, - vykonávanie hĺbkových analýz a finančné zosúladenie v spolupráci s viacerými tímami, - vedenie presných záznamov a reporting, - aktívne hľadanie riešení pre potreby dodávateľov a interných tímov, komunikovanie trendov vedúcim pracovníkom a navrhovanie inovatívnych riešení na zlepšenie zážitku zákazníka/dodávateľa
Požiadavky na zamestnanca
– skúsenosti v oblasti financií, účtovníctva alebo príbuzných odborov – skúsenosti s inkasovaním a zosúlaďovaním účtov, – plynulá taliančina a angličtina, – silné komunikačné zručnosti, – schopnosť pracovať samostatne i v tíme, – preukázaná schopnosť riadiť zlepšovanie procesov alebo postupov, – schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám, – orientácia na detaily + silné analytické schopnosťami.
Benefity práce
– flexibilný pracovný čas, – home office, – nástupný bonus, – nárok na účasť na programe obmedzených akciových podielov spoločnosti, – podnikové výhody vrátane ročného členstva v lekárskej klinike, – kariérny rast.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,taliansky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Natália Uhrincová
natalia.uhrincova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.