Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.04.2024

Senior Finance Analyst s nemeckým jazykom – od 1700€

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Finančníctvo a pojisťovníctvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1700.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pridajte sa do tímu finančných analytikov pre medzinárodnú korporáciu. Čo bude Vašou úlohou: - sledovanie účtov a analýza nezrovnalostí v pohľadávkach, - hľadanie a kontaktovanie predajcov (priamo cez telefón a e-mail), za účelom splatenia dlhov, - denná komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku so zákazníkmi, - riešenie problémov s faktúrami, - vykonávanie hĺbkových analýz a finančné zosúladenie v spolupráci s viacerými tímami, - vedenie presných záznamov a reporting, - aktívne hľadanie riešení pre potreby dodávateľov a interných tímov, komunikovanie trendov vedúcim pracovníkom a navrhovanie inovatívnych riešení na zlepšenie zážitku zákazníka/dodávateľa
Požiadavky na zamestnanca
– skúsenosti v oblasti financií, účtovníctva alebo príbuzných odborov – skúsenosti s inkasovaním a zosúlaďovaním účtov, – plynulá nemčina a angličtina, – silné komunikačné zručnosti, – schopnosť pracovať samostatne i v tíme, – preukázaná schopnosť riadiť zlepšovanie procesov alebo postupov, – schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám, – orientácia na detaily + silné analytické schopnosťami.
Benefity práce
– flexibilný pracovný čas, – home office, – nástupný bonus, – nárok na účasť na programe obmedzených akciových podielov spoločnosti, – podnikové výhody vrátane ročného členstva v lekárskej klinike, – kariérny rast.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,nemecky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV 1.470e! Práca na JEDNU ZMENU!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si zručný Technológ/Metalurg a máš rád priateľské zázemie ? Hľadáme práve teba.
Považská Bystrica
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Systémový inžinier
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.