Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.04.2024

Senior Developer / Full Stack Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme inžiniera pre full stack development so skúsenosťami v multiplatformovom softvérovom inžinierstve a skúsenosťami s dodávaním projektov. Budete pracovať na nových a existujúcich funkciách, vylepšeniach a riešení chýb na jednom alebo viacerých softvérových systémoch a platformách spoločnosti. Vašou hlavnou náplňou práce bude: • Navrhovať, implementovať a odstraňovať problémy škálovateľných a opakovane použiteľných softvérových systémov: 3-vrstvové a cloudové systémy. • Aktívne podporovať správu konfigurácie kódu a softvéru. • Podpora podrobnej dokumentácie systémov a funkcií. • Aktívne sa zúčasňovať na cvičeniach kódovania a kontrolách partnerských kódov v rámci životného cyklu vývoja a riadenia zmien. • Aktívne sa zúčastňovať na každodenných stretnutiach typu stand-up.
Požiadavky na zamestnanca
• Ideálne 3-5+ rokov skúseností s kompletným inžinierstvom. • 3-5+ rokov skúseností v nasledujúcich oblastiach: o Softvérová architektúra o Databázové koncepty: relačné, skúsenosti s NoSQL a modelovaním sú výhodou o Predvoľba backendu – Java / Python / Node.js o Frontend – HTML, CSS, JavaScript. o Frameworky: React (preferované), AngularJS, Vue.js. o Dobrá znalosť JavaScriptu a/alebo skúseností ServiceNow. o Skúsenosti s webovým rozhraním API a architektonické štýly (napr. REST). o Kontroly a analyzátory kódov. o Skúsenosti so sieťovým protokolom a nástrojmi (napr. TCP/IP, HTTP(S), IPv4 atď.). Ideálne 2+ roky skúseností v nasledujúcich oblastiach: o Vývoj automatizácie testov (napr. Selén, Cypress atď.). o Skúsenosti so správou konfigurácie (napr. GitHub, Jenkins atď.)

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.