Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.03.2024

Senior analytik cenovej stratégie

Lokalita:
Ivanka pri Dunaji
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Stavebníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Ak čísla pre teba nie sú len abstraktnými symbolmi, ale tvojou vášňou, ak analytické myslenie je tvojou silnou stránkou, máme pre teba jedinečnú pracovnú príležitosť, u nášho klienta! SENIOR PRICING ANALYST TVOJOM DOMÉNOU BUDÚ: Vytváranie, správa a aktualizácia databáz pre účely naceňovania. Reporting v rámci spoločnosti - tím naceňovania, nákupcovia, vedenie spoločnosti. Komunikácia s externými firmami ohľadom vývoja aplikácií. Participácia na nových projektoch v rámci spoločnosti - nové druhy cenníkov, kampaní. Intenzívna komunikácia s nákupcami a obchodným tímom pri tvorbe a nastavovaní cenníkov ,aplikovanie nových stratégií. Riešenie ad-hoc požiadaviek dotazov tímu naceňovania, prevádzok, nákupcov. Zlepšovanie používaných systémov. Návrh zmien, úprav stratégie a procesu cenotvorby za účelom zvyšovania efektívnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Vysokoškolské vzdelanie IT/ekonomického zamerania. Minimálne 3 roky praxe v oblasti business intelligence, analytickej práce s dátami, pricingu, kontrolovania alebo nákupu. Pokročilá znalosť práce s SQL (BigQuery). Pokročilá znalosť práce s MS Office – Excel, Znalosť Power Point, PowerQuery, Power BI Desktop, DAX. Analytické a strategické myslenie. Schopnosť riešiť problémy a rýchlo sa rozhodovať. Proaktivita, komunikačné zručnosti, kreativita.
Benefity práce
Ročné odmeny v závislosti od výsledkov. Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov. Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu. Až 5 dní voľna nad rámec zákona. Zamestnanecká zľava na nákup. Stravovanie vo firemnej reštaurácii. Sociálny program. MultiSport karta.
Jazykové požiadavky
anglicky – B1
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je veľkoobchodný dodávateľ tovaru.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.