Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 18.03.2024

Pracovník kompletizácie kolies - Glovis

Lokalita:
Teplička nad Váhom
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1390.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Nepracoval si ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Ta. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni! Zásobovanie linky - nakladanie pneumatík a diskov Jednoduchá montáž ventilov Kontrola automatických zariadení linky Nakladanie a kontrola naloženého materiálu Práca na vysokozdvižnom vozíku po 6. mesiaci Práca je v hlučnom prostredí Práca na 3 zmeny Práca vhodnejšia pre mužov Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom, areál Kia Motors
Požiadavky na zamestnanca
Priemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + Bonusy Fixný plat 1157 EUR brutto/ mesiac + príplatky za nočné + poobedné zmeny + Štvrťročné, polročné a ročné bonusy, + Stabilná práca na HPP + Prechod do kmeňového stavu zamestnancov + Voľné víkendy + Príjemný kolektív + Zabezpečenie dopravy Kia busy + Stravné lístky alebo využívanie jedálne priamo v závode + Komplexné zaškolenie na prácu + VZV preukaz Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Pozícia je vhodná pre absolventa Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť, dôslednosť, pozornosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Priemerná mesačná mzda 1394 - 1475 brutto + Bonusy

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby - Jednoduchá práca na 2 zmeny!
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Operátor výroby v Liptovskom Mikuláši, práca v dvojzmennej prevádzke vhodná najmä pre ženy
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladový operátor
Bratislava
1280.0 - 1355.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.