Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.06.2024

Manažér pre tím Full Stack developerov

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3160.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Viesť a riadiť tím vývojárov, podporovať kultúru spolupráce, inovácie a zameranie sa na zákazníka. - Plánovať, delegovať a monitorovať celý rad aktivít, úloh a projektov. - Vyvíjať a implementovať školiace programy pre členov tímu, aby ste zaistili, že sú informovaní o najnovších technológiách a osvedčených postupoch. - Spolupracovať so zainteresovanými stranami, aby ste pochopili ich potreby a zabezpečili, že ich váš tím efektívne rieši. - Poskytovať členom tímu pravidelnú spätnú väzbu o výkonnosti, mentorstvo a možnosti rozvoja. - Zabezpečiť dodržiavanie zavedených zásad, postupov a štandardov IT. - Eskalovať a spravovať všetky problémy alebo riziká súvisiace s úplným zásobníkom, čím sa zabezpečí rýchle vyriešenie.
Požiadavky na zamestnanca
– Bakalársky titul z informatiky, IT alebo príbuzného odboru. – Preukázaná skúsenosť s vedením / manažérom ľudí v prostredí softvérového inžinierstva. – Dobrá znalosť front-end a back-end technológií a vývoja. – Vynikajúce vodcovské a tímové manažérske schopnosti. – Silné komunikačné a medziľudské zručnosti. – Schopnosť riadiť viacero projektov súčasne a dodržiavať termíny. – Silné zručnosti pri riešení problémov a schopnosť rozhodovať sa na základe presných a včasných analýz. – Skúsenosti so službou ServiceNow sú výhodou.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Petra Želonková
petra.zelonkova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.