Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.05.2024

Jednoduchá práca pre operátorov v blízkosti Košíc, zvoz z Michaloviec a Kráľ. Chlmca zabezpečený!

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
866.0 - 1100.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy v Priemyselnom parku Kechnec cca. 15 km od Košíc, NÁPLŇ PRÁCE: - poloautomatizovaná výroba: obsluha strojov, - 2 DIVÍZIE: 1. divízia: výroba škrtiacich klapiek a čerpadiel, 2. divízia: skladanie elektro komponentov: manuálne nenáročná práca, - vizuálna kontrola komponentov, - práca v stoji vhodná tak pre mužov ako aj pre ženy, - čisté pracovné prostredie. ZMENNOSŤ: - 3 zmenka: dlhý/krátky týždeň (bez víkendov), - 4 zmenka: denná/nočná/2 dni voľno (vrátane víkendov). !!! ZARADENIE NA ZMENNOSŤ URČUJE VÝROBA!!! VÝHODY A BENEFITY: - variabilná zložka do výšky 100 € prípadne viac po splnení kritérií, - príspevok na cestovné v závislosti od vzdialenosti do 50 €, - príplatky za nočnú zmenu, - príplatky za prácu cez víkend, - bonus za odporúčanie kandidáta 100 € - caffeteria 40€/rok, - podpora športových podujatí, - vitamínové balíčky, - teambuildingové akcie, - pravidelné výplaty do 17. dňa nasledujúci mesiac.
Požiadavky na zamestnanca
– požadovaná je bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec, – manuálna zručnosť, – dobrý zdravotný stav pre prácu v noci a v stoji.
Benefity práce
– stravné lístky v hodnote 6,98 EUR alebo zvýhodnené stravné, – príplatky za zmennosť podľa ZP, – príplatky za dochádzku, – cestovné, – 100,- EUR odporúčací bonus

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.