Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.03.2024

HR system contact center

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Administratíva, Manažment a Poradenstvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme kontaktnú osobu pre HR. Na tejto pozícií máte priestor na rozvoj zručností v rôznych oblastiach. Od bežných soft-skillov ako komunikácia, tímová spolupráca, vzdialená spolupráca a manažment stakeholderov, cez získavanie technických znalostí v oblasti rozmanitej palety HR systémov a nástrojov (SAP, SNOW, CRM atď.) až po detailné štúdium fungovania ľudských zdrojov v korporátnom prostredí a vzájomné prepojenie HR podprocesov. Vaše úlohy zahŕňajú: Interakciu a komunikáciu s miestnymi oddeleniami HR po celom svete s príležitosťou aktívne využívať svoje jazykové schopnosti prostredníctvom e-mailu alebo telefónu. Byť prvým kontaktným bodom pre zamestnancov ohľadom otázok týkajúcich sa všetkých nástrojov a aplikácií v oblasti HR, globálnych ročných procesov, politiky HR, vnútorných predpisov atď. Podpora prichádzajúcich požiadaviek prostredníctvom telefónu (Kontaktné centrum) a systému tiketov Úzka spolupráca s kolegami zo rôznych Shared servis centier v Káhire, Manile a Mexiku. Podpora nových iniciatív v oblasti HR a aktívna účasť na implementácii a zlepšovaní nových projektov v oblasti ľudských zdrojov.
Požiadavky na zamestnanca
Pokročilá úroveň (ústna aj písomná forma) v nemeckom a anglickom jazyku je NEVYHNUTNÁ. Pokročilá úroveň (ústna aj písomná forma) v talianskom jazyku je VÍTANÁ. Pracovné skúsenosti so zdôraznením na poskytovaní zákazníckej služby sú výhodou. Stredne pokročilé zručnosti v MS Office. Proaktívny, otvorený, sebavedomý, zákazníkmi orientovaný tímový hráč so schopnosťou dobre komunikovať.
Benefity práce
• 13. plat • Bonus na základe výkonu • Príspevok na stravovanie aj v dňoch pracovného voľna • Systém benefitov • 5 sick days za rok • Možnosť Home Office
Jazykové požiadavky
anglicky - B2,nemecky - B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť zameraná na predaj pracích a čistiacich prostriedkov, vlasovej a telovej kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel, priemyselných lepidiel a povrchových technológií

Podobné pracovné ponuky

Senior Finance Analyst s nemeckým jazykom - od 1700€
Bratislava
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Bussiness support s Nemčinou
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Programátor - oddelenie Výrobného inžinierstva
Kysucké Nové Mesto
1600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.