Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.05.2024

Digital marketing (intern / support)

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Internship
Odvetvie:
Marketing a Reklama
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
12.0 EUR
Pozícia:
trainee-internassistant
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme motivovaného a kreatívneho človeka, ktorý sa pripojí do tímu ako člen podpory digitálnych aktivít na čiastočný úväzok. Táto pozícia Vám poskytne zaujímavú príležitosť získať cenné skúsenosti v poprednej svetovej zdravotníckej spoločnosti a rozšíriť si svoje vedomosti v oblasti marketingu. Zodpovednosti: - Asistencia pri vývoji a implementácii digitálnych kampaní. - Spolupráca s tímami naprieč rôznymi oddeleniami (ako sú marketing, zdravotníctvo a predaj) a s digitálnymi agentúrami pri tvorbe pútavého obsahu pre rôzne platformy, napr. webové stránky, newslettery, promo akcie, kampane a iné digitálne nástroje/aplikácie. - Skúmanie a implementácia digitálnych trendov a inovatívnych nápadov na zaujatie zákazníkov. - Podpora tímu pri monitorovaní a analýze výkonu digitálnych kampaní, nástrojov a aktivít.
Požiadavky na zamestnanca
– Dosiahnuté vzdelanie alebo študent univerzity v relevantnom odbore (napr. marketing, obchod alebo príbuzné odbory). – Vášeň pre digitálny marketing, nadšenie pre inovácie, kreatívne myslenie a ochota rýchlo sa učiť. – Schopnosť efektívne pracovať v tímovom prostredí a spolupracovať s medziodborovými tímami. – Predchádzajúca práca na digitálnych projektoch je veľmi vítaná.
Benefity práce
– Home office možný pár krát do týždňa (na dohode)
Jazykové požiadavky
slovensky – C2,anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Tamara Hana Vidiečanová
tamara.vidiecanova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.