Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 22.03.2024

Chutná naplň prace pre strojníka s dopravou zadarmo !

Lokalita:
Dunajská Streda
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, Obchod a Nákup
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1049.0 - 1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu strojník v jednej z najväčších potravinárskych spoločností na Slovensku. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti budú: - Ovládanie a obsluhovanie strojov na linke,. - Dodržiavanie pokynov nadriadeného alebo vedúceho tímu a udržiavanie poriadku na pracovisku. - Príprava a výmena obalových materiálov. - Kontrola kvality výrobkov a vedúce záznamov o výrobe. - Účasť na zákonných školeniach a dodržiavanie programu IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
- Zabezpečená a hradená doprava z okolia - 15% z priemernej mesačnej mzdy - Nadštandardné a rizikové príplatky - Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny - Stravovanie v podnikovej jedálni - Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - Zvýhodnený nákup výrobkov - Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky - Zabezpečenie potravinárskeho preukazu - Starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru

Podobné pracovné ponuky

Právny Referent
Dunajská Streda
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Klientský poradca do banky s platom od 1200€!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Hľadáme robotikov
Lozorno
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.