Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 22.03.2024

Chutná naplň prace pre strojníka s dopravou zadarmo !

Lokalita:
Dunajská Streda
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1049.0 - 1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu strojník v jednej z najväčších potravinárskych spoločností na Slovensku. Vaše hlavné úlohy a zodpovednosti budú: - Ovládanie a obsluhovanie strojov na linke,. - Dodržiavanie pokynov nadriadeného alebo vedúceho tímu a udržiavanie poriadku na pracovisku. - Príprava a výmena obalových materiálov. - Kontrola kvality výrobkov a vedúce záznamov o výrobe. - Účasť na zákonných školeniach a dodržiavanie programu IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
– Zabezpečená a hradená doprava z okolia – 15% z priemernej mesačnej mzdy – Nadštandardné a rizikové príplatky – Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny – Stravovanie v podnikovej jedálni – Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi – Zvýhodnený nákup výrobkov – Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky – Zabezpečenie potravinárskeho preukazu – Starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Nikoletta Muska
nikoletta.muska@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.