Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 17.06.2024

Affiliate manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3500.0 EUR
Pozícia:
account-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Ako náš Affiliate Manager budeš zohrávať kľúčovú úlohu pri vytváraní, riadení a škálovaní nášho affiliate programu v Európe. Tvojou úlohou bude hľadať a identifikovať správne marketingové a predajné kanály, získavať nových partnerov a prichádzať so stratégiami, ktoré výrazne zvýšia počet objednávok prostredníctvom našej partnerskej siete.Budeš zodpovedný za získavanie nových, ako aj retenciu aktuálnych partnerov, aby si zabezpečil kontinuálny rast a úspech affiliate programu.Na rokovaniach (calloch) s potenciálnymi affiliate partnermi budeš hľadať to najlepšie nastavenie spolupráce. Čo budeš robiť: Prieskum trhu: Identifikovať a vyhodnocovať potenciálne marketingové/predajné kanály v rôznych európskych krajinách. Vypracovanie stratégie: Vypracovať a zrealizovať komplexnú stratégiu na zvyšovanie počtu objednávok prostredníctvom affiliate marketing (napríklad promo kempane, špeciálne ponuky, atď.) Onboarding partnerov: Neustále vyhľadávanie nových affiliate partnerov, ktorí sú v súlade s našou značkou a zákazníckou základňou. Nejde len o šírenie marketingových materiálov po rôznych kanáloch, ale aj o priamy predaj a onboarding potenciálnych partnerov. Manažovanie partnerov: Slúžiť ako hlavný kontaktný bod pre partnerov, poskytovať im potrebnú podporu a budovať dobré a kvalitné vzťahy. Analýza výkonnosti: Pravidelne analyzovať výsledky programu a podľa potreby reflektovať na situáciu tak, aby sme dosahovali stanovené ciele. Poznatky o trhu: Udržovať si prehľad o trendoch na trhu a osvedčených postupoch affiliate marketingu, aby bol náš program konkurencieschopný a inovatívny. Na základe našich poznatkov o trhu predpokladáme, že našou primárnou cieľovou skupinou budú registračné úrady, automobilové webové stránky, špecifické fora a časopisy, a tiež rôzne štátne inštitúcie, keďže COC je povinný dokument vyžadovaný zákonom pri registrácii vozidla. Zamestnanecké výhody, benefity Radšej sa svojich ľudí pýtame, čo je pre nich dôležité, než aby sme im poskytli len "menu-čko" firemných výhod. Každý je jedinečný, ide svojou vlastnou cestou a my sme tu na to, aby sme sa za svojich ľudí postavili. Výrazne však podporujeme rozvoj ľudí, záleží nám na kvalitne strávenom čase v office a rôznymi event-mi sa ho snažíme robiť ešte lepším. Naša firemná kultúra spája rodinnú atmosféru, no s orientáciou na výsledky v rýchlo rastúcej e-commerce firme. Neradi robíme veci len preto, že "sme ich tak robili aj predtým". Dbáme na to, aby procesy dávali zmysel, aby boli efektívne, a preto celá firma aktívne pracuje na ich neustálom zlepšovaní.
Požiadavky na zamestnanca
Bakalárske vzdelanie v oblasti marketingu, obchodnej administratívy, alebo v príbuznom odbore. Minimálne 2 roky skúseností v oblasti affiliate marketingu, ideálne v e-commerce. Preukázateľné skúsenosti s budovaním a riadením affiliate programu. Silná znalosť európskeho trhu a jeho rozmanitých marketingových kanálov. Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti so schopnosťou budovania a rozvíjania vzťahov. Skúsenosti s analýzou výkonnosti a reportingom. Kreatívne a strategické myslenie, schopnosť vytvárať inovatívne stratégie rastu. Plynulá angličtina; ďalšie európske jazyky sú výhodou.​ Výhodou je: Ak si automobilovým nadšencom a táto téma ťa prirodzene zajíma Vo firme fungujeme na EOS frameworku, takže jeho znalosť ti môže pomôcť
Jazykové požiadavky
slovensky – C1,anglicky – C1
Informácie o spoločnosti
Automobilový priemysel

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.