Speed Business Meeting

„Koncom februára 24 som mal tú česť sa už po štvrté zúčastniť na Speed Business Meetingu, ktorý bol pod záštitou The British Chamber of Commerce in the Slovak Republic a ďalších obchodných komôr, kde som zaznamenal rekordnú účasť.

Chcel by som sa s vami však podeliť o jednu myšlienku, ktorú som si z tohto podujatia odniesol.

Nie vždy je možné uzavrieť obchod priamo na mieste, tak ako si väčšišna obchodníkov praje. Dôležitejšie je postupne si budovať sieť kontaktov a rozvíjať vzťahy. Každá vizitka, každá poznámka, ktorú si o danej firme zaznačíme, môže byť kľúčom k budúcim príležitostiam. Možno sa s potenciálnym partnerom nedohodnete hneď na spolupráci, ale daný kontakt môže byť užitočný do budúcnosti o rok, dva či aj päť. Je to investícia do budúcnosti a môže priniesť veľké ovocie.

Pamätajme si, že v obchodnom svete ide nie len o okamžité výsledky, ale aj o trpezlivú prácu na budovaní dlhodobých vzťahov a siete kontaktov. Nechajme tieto nové spojenia rásť a uvidíme, aké príležitosti nám môžu priniesť v budúcnosti, “ uzatvára Peter Síkeli, Sales Representative spoločnosti Talent Solutions.

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
6. marca 2024 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.