Slovak Industry Vision Day

Témou medzinárodného biznis fóra Slovak Industry Vision Day 2023, ktoré sa uskutočnilo 23. novembra, bol udržateľný priemysel.

Podujatie okrem pripraveného harmonogramu plánovaných stretnutí firiem a inštitúcií predstavilo udržateľnosť a Environmental, Social, Governance (ESG) ako kľúčové faktory úspechu spoločností.

„S kolegom Petrom Síkelim sme sa hlboko ponorili do tém udržateľnosti a hľadali sme spôsoby, ako spoločne formovať lepšiu budúcnosť. Dostali sme možnosť konzultovať tieto témy s partnermi podujatia a účastníkmi panelových diskusií, ale aj s desiatkami slovenských a zahraničných firiem. Poobede sme mali česť prezentovať našu spoločnosť Talent Solutions na niekoľkých B2B stretnutiach s rôznymi fascinujúcimi spoločnosťami. Zdieľali sme našu vášeň a angažovanosť v hľadaní správnych ľudí pre správne pozície a predstavili sme, ako môžeme prispieť k rastu a úspechu iných firiem, “ informuje Michaela Vilčeková, Senior Sales Manager spoločnosti Talent Solutions.

 

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
1. decembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.