Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.04.2024

Zamestnanie pre Technického Guru s komunikáciou v Nemčine!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1583.0 EUR
Pozícia:
agent
Informácie o pracovnej ponuke
Diagnostika a izolácia problémov klientov (notebooky, počítače, tablety) cez telefón alebo e-mail. Riadenie technických prípadov od začiatku do konca s podporou vedúceho tímu. Pomoc klientom a technikom v teréne pri diagnostike problémov a riešení.
Požiadavky na zamestnanca
Stredoškolské vzdelanie s maturitou Ďalšie/Vyššie odborné vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie (Bakalársky titul) Vysokoškolské vzdelanie (Magisterský titul) Doktorandské štúdium Jazykové zručnosti Nemecký – Pokročilý (C1) a Anglický – Stredne pokročilý (B2) Osobnostné požiadavky a zručnosti Znalosť angličtiny a nemčiny na stredne pokročilej úrovni. Schopnosť riešiť problémy s hardvérom a softvérom. Proaktivita a orientácia na výsledok. Obchodne plynulú znalosť angličtiny a nemčiny. Skúsenosti s IT službami a terénnej práce sú výhodou. Schopnosť efektívne riadiť pracovnú záťaž a riešiť problémy.
Benefity práce
Pracovný čas: Plný úväzok (40 hodín týždenne) – Pondelok – Piatok od 9:00 do 18:00. Vysoko konkurencieschopná základná mzda Stravné lístky Cestovné vo výške 50 € mesačne Platené 5 dodatočné dni voľna) ročne v prípade núdzových situácií a krátkodobých neprítomností. Hybridný pracovný model na vynikajúcom pracovisku a zariadeniach v našich nových kanceláriách v Bratislave. Plne hradený tréning , ktorý vás optimálne pripraví na pracovnú pozíciu Aktivity a programy pre zamestnancov na najvyššej úrovni. Neustále školenia a rozvoj
Jazykové požiadavky
nemecky – B2,anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je celosvetovo pôsobiaca spoločnosť poskytujúca podporu vo viac ako 30 krajinách, špecializujúca sa na služby zákazníkom, predaj a riešenia technickej podpory.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.