Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.05.2024

Strategický nákupca

Lokalita:
Trnava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
- Sledovanie aktuálnej situácie na trhu s komoditami relevantnými pre firmu. - Identifikácia potenciálnych dodávateľov a hodnotenie ich spoľahlivosti, cien a kvality, zabezpečenia servisu, dodávateľskej disciplíny, dopravy a pod. - Príprava strategických plánov nákupu s cieľom optimalizácie nákladov a zabezpečenia dostupnosti materiálov. - Stanovenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI) a ich priebežné sledovanie. - Implementácia stratégií nákupu zameraných na dosiahnutie plánovaných úspor. - Pravidelné vyhodnocovanie efektivity nákupných aktivít a navrhovanie zlepšení. - Evidencia databázy dodávateľov. - Vystavovanie nákupných objednávok a riešenie reklamácií. - Úzka spolupráca s výrobnými oddeleniami a oddelením plánovania pre zabezpečenie plynulého chodu výroby.
Požiadavky na zamestnanca
– minimálne 3 roky praxe v oblasti procurementu a nákupu vo výrobnej strojárskej spoločnosti – vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti – schopnosť samostatnej práce a tímovej práce – zodpovednosť, dôslednosť a flexibilita – angličtina na bežnej komunikačnej úrovni
Benefity práce
K základnej mzde prináleží mesačný bonus do výšky 12,5 %. Ročný bonus do výšky 6,3 % ročnej základnej mzdy. • zmluva na dobu neurčitú (nástup priamo do kmeňa spoločnosti ) • mesačný, ročný a vernostný bonus • príspevok na 3. pilier DDS • stravné v hodnote 5,50 Eur • darčekové poukážky • príspevok pri narodení dieťaťa, pri výročiach • vitamínové, mikulášske a vianočné balíčky • firemné akcie (ako sú športové dni, výlety, či vianočný večierok)
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Glindová Miroslava
miroslava.glindova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.