Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.04.2024

Špecialista zákazníckej podpory s nemčinou (zástup MD)

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1700.0 - 1900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Zodpovedá za dokončenie definovaných komplexných procesov CSO a zákazníkov, pokiaľ ide o požiadavky/objednávky zákazníkov, spracovanie objednávok a zmlúv, údržbu kmeňových údajov. - Vykonávanie procesov a postupov CSO v súlade s definovanými termínmi, zabezpečenie presnosti, úplnosti a súladu s príslušnými internými a externými normami. Prispievať k optimalizácii procesov. - Identifikuje vzniknuté anomálie a na ich riešenie používa úsudok založený na pravidlách a postupoch. - Pôsobí ako podpora prvej úrovne pre menej skúsených zamestnancov. Podporuje ich pri školení a zapracovaní.
Požiadavky na zamestnanca
– Preukázané skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom – Dobré zručnosti pri vybavovaní telefonického kontaktu , aktívne počúvanie – Orientácia na zákazníka – schopnosť prispôsobiť sa rôznym typom – Skúsenosti so systémom SAP a CRM – výhoda – MS Office Word a Excel – základný používateľ – Presná a precízna práca, veľký zmysel pre detail – Výborný tímový hráč, s ktorým sa ľahko spolupracuje – Pozitívny prístup k zmenám a flexibilita – Veľmi dobré schopnosti určovania priorít a riadenia času, odolnosť voči stresu – Orientácia na výkon a silný zmysel pre zodpovednosť – Orientácia na zákazníka s veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami – Vášnivý záujem o osobný rozvoj a dosahovanie cieľov – Slovenský jazyk – plynulá znalosť C2 – Nemecký jazyk – plynulý C1/C2 – Anglický jazyk – B1 – Maďarský jazyk – výhodou
Jazykové požiadavky
slovensky – C2,anglicky – B2,nemecky – C1

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.