Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 17.04.2024

Špecialista zákazníckeho servisu

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Odborné služby
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Zodpovednosť za služby zákazníkom pre portfólio veľkých a/alebo kľúčových zákazníkov, pokiaľ ide o: - Zodpovedá za dokončenie definovaných komplexných procesov CSO kariet a zákazníkov, pokiaľ ide o žiadosti/objednávky zákazníkov, spracovanie objednávok a zmlúv, údržbu kmeňových údajov. - Vykonávať procesy a postupy CSO kariet v súlade s definovanými termínmi, zabezpečovať presnosť, úplnosť a súlad s príslušnými internými a externými normami, pričom sa vždy zameriavať na poskytovanie vynikajúcich služieb zákazníkom. Prispievať k optimalizácii procesov. - Identifikuje vzniknuté anomálie a na ich riešenie používa úsudok založený na pravidlách a postupoch. - Pôsobí ako podpora prvej úrovne pre menej skúsených zamestnancov. Podporuje ich pri školení a zapracovaní. - Riešenie požiadaviek zákazníkov prostredníctvom telefónu a nástrojov na zadávanie lístkov s ďalším kontaktom na podporu druhej úrovne.
Požiadavky na zamestnanca
– Min. Stredoškolské vzdelávanie – Preukázateľná prax v oblasti zákazníckej podpory alebo prax na pozícii zástupcu pre služby klientom > 3 roky – Slovenský jazyk – úroveň rodného jazyka – Plynulá znalosť nemeckého a maďarského jazyka – Anglický jazyk – výhodou – Vynikajúce komunikačné schopnosti a aktívne počúvanie – Znalosť systémov a postupov CRM – Veľmi silná orientácia na zákazníka a schopnosť prispôsobiť sa/reagovať na rôzne typy znakov – Schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí a rozhodovať sa v rámci daného rozsahu možností – Tímový hráč – MS office + SAP/ďalšie relevantné IT systémy (výhodou)

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.