Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.04.2024

Špecialista Logistiky

Lokalita:
Kechnec
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Logistika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme Špecialistu v rámci dopravy a prepravy! Ak ste to Vy, toto by bola Vaša náplň práce: - Zabezpečiť dobre fungujúci prepravný systém v externom dodávateľskom reťazci s cieľom zaručiť včasné a spoľahlivé zásielky. - Realizovať prepravy s ideálnym využitím kamiónov a optimálnymi nákladmi. - Vybaviť požiadavky na všetky druhy prepráv, overovať údaje v požiadavkách s cieľom vybrať najefektívnejší spôsob prepravy. - Vystaviť požiadavky poskytovateľom služieb a kontrolovať ich úplnosť. - Kontrolovať a koordinovať dodávateľov, poskytovateľov dopravných služieb a ďalšie strany zapojené do procesu prepravy. - Zabezpečiť proces včasného varovania v prípade akýchkoľvek odchýlok a núdzových prípadov. - Objednať a sledovať prémiový náklad / špeciálne zásielky. - Správa reklamácií a hodnotenie poskytovateľa služieb. - Zabezpečiť, aby boli procesy importu a exportu v súlade s platnými zákonmi, daňovými predpismi a požadovanými postupmi - Pripraviť potrebnú dokumentáciu pre proces colného odbavenia v úzkej spolupráci s colným maklérom, kontrola úplnosti a správnosti dokumentov. - Colné zatriedenie tovaru, výpočet a úprava platenia daní a ciel. - Pripraviť požadované štatistiky a reporty.
Požiadavky na zamestnanca
– Prax minimálne 3 roky na podobnej pozícii. – Anglický jazyk na komunikačnej úrovni. – PC znalosť: MS Office. – Silné komunikačné a organizačné schopnosti – Schopnosť pracovať rýchlo a efektívne. – Flexibilita a zodpovednosť.
Benefity práce
– 13-ty plat – garantovaný – Preplatené cestovné – Ročný bonus – Možné stravovanie v kantíne – Príplatky za výkon práce MIMO pracovnej doby, v noci, cez víkend a sviatky a pod. – Možnosť kariérneho rastu
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná automobilová spoločnosť
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Katarína Vašková
katarina.vaskova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.