Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.06.2024

ServiceNow Developer

Lokalita:
Brno
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2760.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Skvelá pracovná príležitosť v nadnárodnej spoločnosti! Ak máš skúsenosti s vývojom a nájdeš sa v popise, tak neváhaj a zašli nám svoje CV! Tvojou hlavnou náplňou práce bude: o Navrhovať, vyvíjať a konfigurovať platformu ServiceNow. o Vytvárať a udržiavať aplikácie, moduly a pracovné postupy v rámci platformy ServiceNow. o Aktívne podporovať správu konfigurácie kódu a softvéru. o Vyvíjať a spravovať integrácie medzi ServiceNow a inými systémami, aplikáciami a databázami pomocou webových služieb, REST, SOAP API. o Podpora podrobnej dokumentácie systémov a funkcií. o Vykonávať testovanie jednotiek, systémov a integrácie na zabezpečenie kvality a stability vytvorených riešení. o Odstraňovať a riešiť problémy a chyby hneď, ako sa vyskytnú. o Aktívne sa zúčastňovať na cvičeniach kódovania a preskúmaní partnerského kódu v rámci životného cyklu vývoja a riadenia zmien. o Aktívne sa zúčastňovať na každodenných stretnutiach typu stand-up.
Požiadavky na zamestnanca
• Ideálne 3+ roky skúseností ako ServiceNow Developer so silným pochopením platformy ServiceNow. • Rozsiahle skúsenosti so skriptovacími jazykmi ServiceNow (JavaScript, Glide API) a vývojovými nástrojmi. • Znalosť technológií vývoja webu HTML, CSS, XML, AngularJS a RESTful API. • Dobré pochopenie procesov riadenia IT služieb a osvedčených postupov • Silné zručnosti pri riešení problémov, vynikajúce zručnosti pri riešení problémov a otvorenosť a vášeň pre riešenie problémov v porovnaní s používaním jedného konkrétneho riešenia vo všetkých situáciách
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Petra Želonková
petra.zelonkova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.