Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.04.2024

Senior sales representative

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Do nášho tímu hľadáme nového dynamického kolegu, obchodníka, ktorý by podporil náš tím v oblasti Business Developmentu a ktorý by zodpovedal za aktívny predaj našich HR riešení, služieb a našej značky v rámci Bratislavského a Nitrianského kraja. Ak máš chuť realizovať sa, máš obchodného ducha a si motivovaný výsledkami, daj nám o sebe vedieť.
Požiadavky na zamestnanca
– zodpovednosť za aktívnu akvizíciu nových klientov v rámci Bratislavského a Nitrianskeho kraja, – predstavenie a predaj služieb, – denná aktívna účasť na obchodných stretnutiach s klientami, – dojednávanie podmienok spolupráce, – zodpovednosť za prípravu obchodných kalkulácií, ponúk a obchodných zmlúv, – zodpovednosť za budovanie a udržiavanie vzťahov s klientami, – zodpovednosť za obchodné výsledky, – poskytovanie servisu a poradenstva pre klientov, – zodpovednosť za kooperáciu s trvanskou a bratislavskou pobočkou a centrálou, ktoré poskytujú klientom dodanie služieb, – reporty, – aktívny profil na Linked-in, – aktívna komunikácia v anglickom jazyku.
Benefity práce
– flexibilný pracovný čas, – homeoffice po skúšobnej dobe, – benefitná dovolenka, – multisport, – cafetéria, – príspevok do DDS po odpracovanom 1 roku, – firemné teambuildingy.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.