Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 21.05.2024

Senior IAM Cloud Analyst

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pridajte sa k poprednej organizácii v automobilovom priemysle na pozíciu Senior IAM Cloud Analyst. Ako kľúčový člen tímu budete zohrávať kľúčovú úlohu pri formovaní a udržiavaní stratégie a zabezpečovať súlad s obchodnými cieľmi a plánmi rastu organizácie. Ak vás zaujíma bezpečnosť a technológie a darí sa Vám v dynamickom, globálnom prostredí, chceme od Vás počuť! Náplň práce: - Hodnotenie a údržba cloudových technológií a služieb. - Implementácia a analýza riešenia Privileged Access Management. - Správa identít a prístupov používateľov (Identity Governance and Administration). - Poskytovanie technického usmernenia tímu IAM OPS. - Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie. - Spolupráca s multifunkčnými tímami na dodržiavaní bezpečnostných predpisov. - Identifikácia možnosti optimalizácie zdrojov. - Zlepšovať výkonnosť infraštruktúry PAM/IGA.
Požiadavky na zamestnanca
– 3-5 rokov v Identity Management pre veľké firemné prostredia – Cloudové technológie: AWS, MS Entra ID – Active Directory, Windows Server – Správa privilegovaného prístupu: CyberArk, Delinea – Správa a administrácia identít: MIM, SailPoint, Okta atď. – Databázy: Microsoft SQL Server, Oracle, MongoDB – Skriptovanie: PowerShell – Správa zraniteľností: Tenable
Benefity práce
– 13. plat. – Možnosť pracovať z domu. – Jazykové kurzy a kurzy odbornej spôsobilosti. – Plne hradené stravné lístky. – Nárok na dovolenku navyše. – Referral bonus. – Dni dobrovoľníctva. – Športové aktivity a podujatia.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Popredná spoločnosť v automobilovom priemysle.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.