Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.06.2024

Senior Developer / Full Stack Engineer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
4000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme inžiniera pre full stack development so skúsenosťami v multiplatformovom softvérovom inžinierstve a skúsenosťami s dodávaním projektov. Náplň práce: - Navrhovať a implementovať škálovateľné a opätovne použiteľné softvérové systémy. - Podporovať správu kódu a softvéru. - Dokumentovať systémy a funkcie. - Spolupracovať s externými dodávateľmi a internými tímami. - Viesť a mentorovať členov tímu. - Zúčastňovať sa na kódovacích cvičeniach a kontrolách kódu. - Účasť na denných stand-up stretnutiach.
Požiadavky na zamestnanca
– 5-7 rokov skúseností vo full stack vývoji. S- kúsenosti so softvérovou architektúrou a databázami. – Backend: Java / Python / Node.js. – Frontend: HTML, CSS, JavaScript. – Znalosť Reactu, AngularJS alebo Vue.js. – Skúsenosti s Web API a JavaScriptom, ideálne so ServiceNow. – Skúsenosti s testovacou automatizáciou a správou konfigurácie. Výhodou: – Skúsenosti s cloudovými technológiami, kontajnerizáciou a orchestráciou. – Znalosť softvérových metodológií (waterfall, scrum).
Benefity práce
– bonus na základe výkonu – príspevok na wellness – home office – príspevok na stravovanie – dni voľna navyše a mnohé ďalšie 🙂
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Petra Želonková
petra.zelonkova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.