Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.02.2024

Scrum master

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie , Technické pozície
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2900.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta - medzinárodnú IT spoločnosť hľadáme Scrum mastera alebo agilného kouča, ktorý bude hrať kľúčovú úlohu pri etablovaní agilných princípov a postupov v novom tíme softvérových inžinierov v strednej Európe, so zameraním na projekty, ktoré prinášajú príležitosti na úsporu príjmov a nákladov.
Požiadavky na zamestnanca
Čo od Teba potrebujeme: - Nakoľko Scrum/Agile expert, poskytuje poradenstvo a koučovanie Scrum tímom o agilných princípoch a postupoch, toto je pre nás kľúčové: - Mentorovať a viesť Scrum tímy v oblasti agilných postupov, podporujte kultúru sebariadenia a zodpovednosti. - Vystupovať ako vodca obhajujúci tím a chrániť ho pred vonkajšími rozptýleniami a zbytočnými prerušeniami. - Uľahčovať ceremónie Scrum, vrátane plánovania šprintov, denných stand-upov, recenzií šprintu a retrospektív. - Zabezpečovať dodržiavanie procesov a postupov Scrum, podporovať neustále zlepšovanie a efektivitu tímu. Podporovať spoluprácu a efektívnu komunikáciu v rámci tímov Scrum a zainteresovaných strán a medzi nimi. - Odstráňovať všetky prekážky alebo blokátory, ktoré bránia pokroku tímu, podporujúc samoorganizujúcu sa a posilnenú tímovú kultúru. - Spolupracovať s ostatnými Scrum Mastermi a agilnými koučmi, aby si zdieľal osvedčené postupy a zosúladili organizačné agilné iniciatívy. - Identifikovať a odporučiť nástroje, techniky a osvedčené postupy, ktoré môžu zvýšiť účinnosť a efektívnosť agilného doručovania. - Monitorovať a sledovať kľúčové agilné metriky, ako je rýchlosť tímu a postup pri postupe prác v šprinte, a poskytovať zainteresovaným stranám prehľady na rozhodovanie. Ide o pozíciu hybridného flexibilného pracovníka, kde uprednostňujeme, aby si bol so svojím tímom prítomný v kancelárii aspoň 1-3 krát týždenne. Pracovný čas: EMEA, približne 9:00-17:30 (s určitou flexibilitou) Tvoje zručnosti, ktoré oceníme: - 3+ roky skúseností s prácou ako Scrum Master, sprostredkovanie agilných tímov a riadenie agilného prijatia. - Hlboká znalosť princípov, praktík a obradov Scrum. - Osvedčené skúsenosti s prácou v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí agilného vývoja softvéru. - Skúsenosti s implementáciou Scaled Agile Framework sú plusom. - Vynikajúce facilitačné a koučovacie schopnosti na vedenie a mentorovanie Scrum tímov. - Vodcovské schopnosti na ovplyvňovanie a motivovanie tímov a zainteresovaných strán k agilnému prijatiu a neustálemu zlepšovaniu. - Silné zručnosti v oblasti uľahčovania a riešenia konfliktov na riešenie problémov v rámci tímu. - Proaktívny prístup k vzdelávaniu a informovanie o trendoch v odvetví a osvedčených postupoch v oblasti agile a scrum. - Certifikácie ako Certified Scrum Master (CSM), Advanced Certified Scrum Master (A-CSM) alebo Certified Scaled Agile Framework Scrum Master sú plusom.
Benefity práce
Čo Ti ponúkame: - Konkurencieschopný plat plus ročný výkonnostný bonus spoločnosti - Flexibilný hybridný model vrátane domácej kancelárie - Wellness a voľnočasový príspevok - Plán nemocenských náhrad - Prémiové lekárske služby - Výhody vhodné pre rodiny - Príspevok na stravu - týždeň dovolenky navyše, ... a oveľa viac
Jazykové požiadavky
anglicky - B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná IT spoločnosť

Podobné pracovné ponuky

Experienced Penetration Tester
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Elektromechanik špecialista
Nové Mesto nad Váhom
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
FULL STACK DEVELOPER
Bratislava
2900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.