Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.05.2024

Scrum Master

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2700.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta - medzinárodnú IT spoločnosť hľadáme Scrum mastera alebo agilného kouča, ktorý bude hrať kľúčovú úlohu pri etablovaní agilných princípov a postupov v novom tíme softvérových inžinierov v strednej Európe, so zameraním na projekty, ktoré prinášajú príležitosti na úsporu príjmov a nákladov.
Požiadavky na zamestnanca
Čo od Teba potrebujeme: – Nakoľko Scrum/Agile expert, poskytuje poradenstvo a koučovanie Scrum tímom o agilných princípoch a postupoch, toto je pre nás kľúčové: – Mentorovať a viesť Scrum tímy v oblasti agilných postupov, podporujte kultúru sebariadenia a zodpovednosti. – Vystupovať ako vodca obhajujúci tím a chrániť ho pred vonkajšími rozptýleniami a zbytočnými prerušeniami. – Uľahčovať ceremónie Scrum, vrátane plánovania šprintov, denných stand-upov, recenzií šprintu a retrospektív. – Zabezpečovať dodržiavanie procesov a postupov Scrum, podporovať neustále zlepšovanie a efektivitu tímu. Podporovať spoluprácu a efektívnu komunikáciu v rámci tímov Scrum a zainteresovaných strán a medzi nimi. – Odstráňovať všetky prekážky alebo blokátory, ktoré bránia pokroku tímu, podporujúc samoorganizujúcu sa a posilnenú tímovú kultúru. – Spolupracovať s ostatnými Scrum Mastermi a agilnými koučmi, aby si zdieľal osvedčené postupy a zosúladili organizačné agilné iniciatívy. – Identifikovať a odporučiť nástroje, techniky a osvedčené postupy, ktoré môžu zvýšiť účinnosť a efektívnosť agilného doručovania. – Monitorovať a sledovať kľúčové agilné metriky, ako je rýchlosť tímu a postup pri postupe prác v šprinte, a poskytovať zainteresovaným stranám prehľady na rozhodovanie. Ide o pozíciu hybridného flexibilného pracovníka, kde uprednostňujeme, aby si bol so svojím tímom prítomný v kancelárii aspoň 1-3 krát týždenne. Pracovný čas: EMEA, približne 9:00-17:30 (s určitou flexibilitou) Tvoje zručnosti, ktoré oceníme: – 3+ roky skúseností s prácou ako Scrum Master, sprostredkovanie agilných tímov a riadenie agilného prijatia. – Hlboká znalosť princípov, praktík a obradov Scrum. – Osvedčené skúsenosti s prácou v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí agilného vývoja softvéru. – Skúsenosti s implementáciou Scaled Agile Framework sú plusom. – Vynikajúce facilitačné a koučovacie schopnosti na vedenie a mentorovanie Scrum tímov. – Vodcovské schopnosti na ovplyvňovanie a motivovanie tímov a zainteresovaných strán k agilnému prijatiu a neustálemu zlepšovaniu. – Silné zručnosti v oblasti uľahčovania a riešenia konfliktov na riešenie problémov v rámci tímu. – Proaktívny prístup k vzdelávaniu a informovanie o trendoch v odvetví a osvedčených postupoch v oblasti agile a scrum. – Certifikácie ako Certified Scrum Master (CSM), Advanced Certified Scrum Master (A-CSM) alebo Certified Scaled Agile Framework Scrum Master sú plusom.
Benefity práce
Čo Ti ponúkame: – Konkurencieschopný plat plus ročný výkonnostný bonus spoločnosti – Flexibilný hybridný model vrátane domácej kancelárie – Wellness a voľnočasový príspevok – Plán nemocenských náhrad – Prémiové lekárske služby – Výhody vhodné pre rodiny – Príspevok na stravu – týždeň dovolenky navyše, … a oveľa viac
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť v oblasti telekomunikácie.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Nastavovač strojov – Technológ
Lozorno
1400.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Audítor kvality pre výrobný segment
Žilina
1098.0 - 1350.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladníci s praxou do automotive na 12 hod zmeny hláste sa!
Kechnec
978.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.