Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.02.2024

Retail Account Manager s Nemčinou

Lokalita:
Slovensko
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1650.0 EUR
Pozícia:
account-managerkey-account-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme Retail Account Managera (RAM) s Nemeckým jazykom, úlohou na pozícií bude: viesť partnerov (predajcov, ktorí predávajú trhu v rámci EÚ) k vzájomnému úspechu, prospešnému pre zákazníkov. Aktívne oslovovanie existujúcich predajcov telefonicky a e-mailom, Poskytovanie vzdelávania o optimalizácii rastu a ziskovosti podpora ich udržateľnosti prostredníctvom procesov a samoobslužných riešení budovanie dlhodobých vzťahov budovanie spoločných obchodných plánov s predajcami Optimalizácia portfólia produktov predajcov, zlepšovanie viditeľnosti a predaja. Spolupráca s predajcami na zlepšení ich operatívnej excelencie a dodávateľského reťazca. Riadenie obchodných a právnych eskalácií, hľadanie udržateľných riešení. Hĺbkové analýzy pre identifikáciu nových príležitostí na inovácie a automatizáciu procesov. Spolupráca so všetkými internými zainteresovanými stranami na dodávke projektov.
Požiadavky na zamestnanca
Plynulá znalosť nemeckého a anglického jazyka. Schopnosť jednať s obchodnými partnermi Silné interpersonálne a komunikačné zručnosti. Skúsenosť s riadením projektov alebo programov. Znalosť Microsoft Office, najmä Excelu.
Benefity práce
Pravidelné vzdelávanie Možnosť zdokonaliť jazykové zručnosti s možnosťou sponzorstva jazykových kurzov. Podpora kariérneho rastu Flexibilný pracovný čas Možnosť práce z domu Dôchodkový plán Príspevok na stravu Dva dodatočné dni dovolenky Sick days
Jazykové požiadavky
nemecky – C1,anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblastí technológií, cloudových riešení, e commerce, umelej inteligencie a digitálneho streamovania.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.