Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 03.06.2024

Pracujte ako Nákupca pre spoločnosť, ktorá dbá na ekológiu

Lokalita:
Senec
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Sales
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1600.0 EUR
Pozícia:
coordinator
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme skúseného nákupcu. Na danej pozícií máte nasledovné úlohy.: Zabezpečujte dodávky materiálu pre výrobné oddelenie Analyzujete cenové ponuky a zadávate objednávky v systéme ERP/IFS. Komunikujete s dodávateľmi ohľadom spôsobu a termínu dodania materiálu. Poznáte a aktualizujete záznamy v informačnom systéme IFS. Hodnotíte efektívnosť dodávok a navrhujete opatrenia na dosiahnutie cieľov. Spolupracujete s ostatnými nákupnými oddeleniami v rámci skupiny organizácie.
Požiadavky na zamestnanca
Orientácia na detail. Plánovanie a organizovanosť. Efektívna komunikácia. Koordinácia a spolupráca.
Benefity práce
Priateľská atmosféra s príjemnou severskou kultúrou 13. plat Ročný bonus (súvisiaci s výkonom spoločnosti) Flexibilná pracovná doba 2 dni dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce Stravné poukážky v hodnote 6,40 € nad rámec zákona Príspevok na dobrovoľné dôchodkové sporenie (DDS) Finančná odmena za odpracovaný rok Bonus za odporúčanie 1 500 € Príspevok pri narodení dieťaťa Finančný príspevok na vzdelávanie vrátane kurzov anglického jazyka a bezplatných školení súvisiacich s prácou Účasť na firemných športových aktivitách (futbal, tenis, stolný tenis, volejbal) Multišportová karta Bezplatná autobusová doprava zamestnancov
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Informácie o spoločnosti
Klientom je spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe moderných systémov zhromažďovania a separácie, ktoré smerujú k efektívnej regenerácii zdrojov a zníženiu odpadu, dochádza k optimalizácii v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Maroš Vörös
maros.voros@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.