Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.07.2024

Práca z domu – IT Support Engineer s nemčinou

Lokalita:
Prešov
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Vzdelávanie a Výskum
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, renomovanú medzinárodnú banku, hľadáme IT support engineera s nemeckým jazykom. Úlohy - Poskytovanie podpory druhej úrovne pre Citrix VDI, Windows Clients, AD, Azure AD a Intune. - Podpora služieb Microsoft 365 vrátane Entra ID, Hybrid Join, Exchange Online, Intune, MS Teams, Office 365, OneDrive a SharePoint Online. - Spolupráca s tímami podpory 1. úrovne a produktov počas nasadzovania. - Udržiavať a aktualizovať dokumentáciu. - Podieľať sa na nepretržitej prevádzke podpory.
Požiadavky na zamestnanca
– Plynulá znalosť nemčiny (povinná) a zdatná znalosť angličtiny. – Vzdelanie v oblasti IT alebo rovnocenné odborné skúsenosti v oblasti klientskej podpory a podpory Microsoft 365. – Pokročilá znalosť systémov Windows 10 a 11, Microsoft 365 a služieb Active Directory. – Skúsenosti so službami Office 365, Exchange, OneDrive a SharePoint. – Znalosť prostredia PowerShell a sledovacích nástrojov, ako sú Fiddler, Netmon a Procmon, je výhodou. – Silné schopnosti riešiť problémy so schopnosťou efektívne diagnostikovať a riešiť technické problémy. – Vynikajúce komunikačné schopnosti na zrozumiteľné odovzdávanie zložitých technických informácií. – Orientácia na zákazníka a schopnosť dobre pracovať v tíme.
Benefity práce
– Možnosť flexibilnej práce na diaľku ( Homeoffice + Nitra/Prešov, alebo plne remote po dohode). – Konkurenčný plat na základe skúseností s bonusmi. – Možnosť pracovať so špičkovými technológiami v dynamickom tímovom prostredí. – Príspevok na okuliare na obrazovku – Zľavy u vybraných obchodných partnerov – Referral bonus – Kompenzácia za prípadné nadčasy – Výborná káva na pracovisku zadarmo – Multisport karta – Príspevok na tímové športové aktivity
Jazykové požiadavky
nemecky – B2,anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.