Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 26.04.2024

Manažér pre Východné Slovensko (rastlinná produkcia)

Lokalita:
Spišské Vlachy
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1800.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre jedného z našich klientov, ktorý sa zameriava na výrobu poľnohospodárskych produktov, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Manažér pre Východné Slovensko (rastlinná produkcia. Čo bude Vašou náplňou práce? - riadenie a koordinácia činnosti spoločnosti na Východnom Slovensku - koordinácia vzájomnej spolupráce fariem, rastlinnej výroby, výroby krmív a bioplynovej stanice - vedenie tímu manažérov spomínaných sekcií - spolupráca s inými regiónmi spoločnosti - implementácia cieľov/vízií spoločnosti - plánovanie a realizácia investícii - riešenie ad hoc situácii a úloh (podľa manažmentu) Aký kandidát je vhodný? Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s rastlinnou produkciou a skúsenosti s vedením tímu. Na tejto pozícii je potrebné cestovať aj v rámci prevádzok na Východnom Slovensku, preto je potrebná flexibilita a ochota cestovať (dostanete aj služobné vozidlo).
Požiadavky na zamestnanca
– poľnohospodárske vzdelanie – skúsenosti hlavne v oblasti rastlinnej produkcie (agronómia) – skúsenosti s vedením ľudí – dobré komunikačné schopnosti – tímový duch – samostatnosť a zodpovednosť – flexibilita – vodičský preukaz typu B (a s tým spojená ochota cestovať :))
Benefity práce
– možnosť ubytovania – služobné vozidlo – bonusový systém – príspevok zamestnávateľa na DDS – ovocný deň – firemné akcie – vzdelávanie zamestnancov – príspevok na stravné
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť zameraná na výrobu poľnohospodárskych výrobkov

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV 1.470e! Práca na JEDNU ZMENU!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si zručný Technológ/Metalurg a máš rád priateľské zázemie ? Hľadáme práve teba.
Považská Bystrica
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Systémový inžinier
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.