Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.04.2024

Majstri kódu PHP: Vytvárajte diela v oblasti vývoja webových aplikácií!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme talentovaného PHP vývojára, ktorý sa pripojí k nášmu klientovi- úspešnej telekomunikačnej spoločnosti. Ponúkame príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch s technológiami ako Laravel na backende a VueJS s Tailwind na frontende. Budeš spolupracovať s menším tímom skúsených vývojárov na tvorbe a rozvoji interných systémov a webových aplikácií. Čo budeš robiť: - Vývoj webových aplikácií v Laravel frameworku. - Dynamický vývoj frontendu s Vue.js. - Implementácia backendových funkcií a API (Laracasts). - Návrh a implementácia užívateľských rozhraní s TailwindCSS. - Testovanie a udržiavanie vysokého štandardu kvality kódu.
Požiadavky na zamestnanca
– Máš PHP a Laravel v malíčku – Vieš robiť v JavaScripte a jQuery. – Používal si SQL databázy (ako MariaDB, MySQL). – Poznáš GIT a Composer. – Si ako doma v UNIX/Linux prostredí. – Máš výborné analytické schopnosti. – Vieš komunikovať efektívne a rád pracuješ v tíme. – Skúsenosť s Dockerom je vítaná.
Benefity práce
– Práca na špičkových a inovatívnych projektoch, ktoré presahujú hranice možného. – Možnosť pracovať v mladom, nadšenom tíme, kde každý hlas má svoju hodnotu. – Priestor pre osobný a profesionálny rast a rozvoj vašich schopností. – Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu. – Príjemné pracovné prostredie s moderným vybavením. – Notebook a mobilný telefón poskytnuté zo strany spoločnosti. – Vernostné bonusy, bonusy pri svadbe a narodení dieťaťa. – Team-buildingové aktivity. – Možnosť využitia MultiSport karty. – Darčekové poukážky.
Jazykové požiadavky
slovensky – C1,anglicky – B1
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť ponúka verejné telekomunikačné služby cez televízne káble, digitálnu satelitnú televíziu a internet.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.