Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 05.04.2024

Mág cenovej taktiky – Čarovné formuly cien

Lokalita:
Ivanka pri Dunaji
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Stavebníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2250.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, úspešnú zaoberajúci sa veľkoobchodom spotrebného tovaru hľadáme Analytika Cenovej Stratégie. Náplň práce: Účinná správa a aktualizácia cenových databáz. Sústredené reportingové aktivity pre tím naceňovania, nákupu a vedenia. Stretávanie s externými partnermi a vytváranie plánov vývoja aplikácií. Aktívna účasť na nových projektoch, vrátane nových cenových politík a kampaní. Pravidelná komunikácia s nákupným a obchodným tímom pri tvorbe a nastavovaní cenníkov. Riešenie rýchlych dotazov a ad-hoc požiadaviek tímu. Neustále vylepšovanie systémov a procesov.
Požiadavky na zamestnanca
Anglický jazyk úrobeň B1 Vysokoškolské vzdelanie s IT/ekonomickým zameraním. Minimálne 3 roky praxe v oblasti business intelligence, analýzy dát, nákupu alebo cenotvorby. Pokročilá znalosť SQL a MS Office (Excel, Power Point, Power BI). Analytické a strategické myslenie, schopnosť riešiť problémy. Proaktivita a kreativita v komunikácii a riešení úloh.
Benefity práce
Ročné odmeny podľa výsledkov. Možnosti rozvoja a školení. Flexibilný pracovný čas a práca z domu. Zamestnanecké zľavy a sociálny program. Stravovanie vo firemnej reštaurácii. MultiSport karta
Jazykové požiadavky
anglicky – B1

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.