Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.05.2024

IT špecialista

Lokalita:
Nová Dubnica
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Odborné služby
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti IT špecialista je odborník zodpovedný za správu, údržbu a podporu informačných technológií v organizácii. Jeho hlavným cieľom je zabezpečiť efektívne a bezproblémové fungovanie IT systémov a poskytovať technickú podporu zamestnancom. Tu sú niektoré z hlavných zodpovedností, ktoré súvisia s touto pozíciou: Údržba výpočtovej techniky a príslušenstva. Technická údržba počítačovej siete. Inštalácie a reinštalácie programového vybavenia. Zálohovanie a obnova dát výrobných zariadení. Je zodpovedný za správu a údržbu IT infraštruktúry, vrátane serverov, sietí, počítačov, aplikácií a databáz. IT špecialista diagnostikuje a rieši problémy s IT systémami a zariadeniami, vrátane hardvéru, softvéru a sietí. Poskytuje technickú podporu zamestnancom. Poskytuje konzultácie a školenie zamestnancom v oblasti využívania IT systémov a aplikácií.
Požiadavky na zamestnanca
Znalosti v programovaní v jazykoch. Schopnosť efektívne pracovať s rôznymi operačnými systémami, softvérom, hardvérom, sieťovými technológiami a databázami. Schopnosť efektívne komunikovať. Schopnosť identifikovať problémy, analyzovať ich a nájsť riešenia. ANJ pokročilá úroveň. MS Office pokročilá úroveň.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Talent Acquisition/Senior Technical Recruiter
Bratislava
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Commercial Manager
Bratislava
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketingový Špecialista – senior
Stará Ľubovňa
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.