Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 02.05.2024

FULL STACK DEVELOPMENT TEAM MANAGER

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
3160.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Viesť a riadiť tím vývojárov, podporovať kultúru spolupráce, inovácie a zameranie sa na zákazníka. - Plánovať, delegovať a monitorovať celý rad aktivít, úloh a projektov. - Vyvíjať a implementovať školiace programy pre členov tímu, aby ste zaistili, že sú informovaní o najnovších technológiách a osvedčených postupoch. - Spolupracovať so zainteresovanými stranami, aby ste pochopili ich potreby a zabezpečili, že ich váš tím efektívne rieši. - Poskytovať členom tímu pravidelnú spätnú väzbu o výkonnosti, mentorstvo a možnosti rozvoja. - Zabezpečiť dodržiavanie zavedených zásad, postupov a štandardov IT. - Eskalovať a spravovať všetky problémy alebo riziká súvisiace s úplným zásobníkom, čím sa zabezpečí rýchle vyriešenie.
Požiadavky na zamestnanca
– Bakalársky titul z informatiky, IT alebo príbuzného odboru. – Preukázaná skúsenosť s vedením / manažérom ľudí v prostredí softvérového inžinierstva. – Dobrá znalosť front-end a back-end technológií a vývoja. – Vynikajúce vodcovské a tímové manažérske schopnosti. – Silné komunikačné a medziľudské zručnosti. – Schopnosť riadiť viacero projektov súčasne a dodržiavať termíny. – Silné zručnosti pri riešení problémov a schopnosť rozhodovať sa na základe presných a včasných analýz. – Skúsenosti so službou ServiceNow sú výhodou.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.