Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.06.2024

FMEA moderátor s pružnou pracovnou dobou

Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Manažment a Poradenstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
-Koordinácia, realizácia a správa D-FMEA a P-FMEA. -Riadenie procesu a udržiavania FMEA podľa interných štandardov. -Spracovávanie kontrolných plánov v pred-sériovej a sériovej fáze projektu. -Plánovanie a vykonávanie interných školení členov FMEA tímu. -Moderácia skupinových sedení v rámci interdisciplinárnych tímov. -Preverovanie implementácie opatrení na zníženie miery rizika v procese výroby. -Riadenie a aktualizácia evidencie a spracovávanie výsledkov FMEA vo forme -správ. Prezentácia výsledkov FMEA (interne a pred zákazníkmi). Používanie a obsluha software APIS FMEA. Účasť na auditoch procesu.
Požiadavky na zamestnanca
– Prax na pozícii/v oblasti FMEA : 2 roky praxe – SŠ/VŠ technického smeru – anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom) – prax v R&D oblasti min. 1 rok – skúsenosti v oblasti moderovania FMEA minimálne 2 roky – znalosť AIAG/VDA normy (FMEA) – znalosť software APIS FMEA – dobré komunikačné a prezentačné zručnosti – asertívne vystupovanie a schopnosť riešiť problémy – odolnosť voči stresu – systematický a štruktúrovaný spôsob práce – schopnosť myslieť v rámci štruktúry chýb (čo všetko sa môže pokaziť)
Benefity práce
+ 10% mesačný bonus ako variabilná zložka + 13. a 14. plat – Odmena pri životných a pracovných jubileách – Odmena za zlepšovacie návrhy + odmena za odporučenie známeho – Príspevok pri relokácií – E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo) – Jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti – Pružná pracovná doba + možnosť HO v prípade potreby – Multisport karta – Masáže, kozmetika, rekreácia – Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,50 € – Eventy a spoločenské akcie – Family Day, vianočný večierok, letný výlet – Zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Marcela Fabšíková
marcela.fabsikova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Technik prevádzky (absolvent z elektrotechnickej školy)
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
operátor výroby
Velká Ida
970.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skúsený administratívny pracovník s maďarčinou a angličtinou – plat od 1800 eur !
Bratislava
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.