Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.05.2024

Finančný manažér

Lokalita:
Krupina
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Finančníctvo a pojisťovníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2600.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme finančného manažéra. Náplň práce: Sledovanie finančných tokov spoločnosti. Strategické finančné plánovanie so zameraním na zabezpečenie finančnej stability spoločnosti a analýza výsledkov hospodárenia. Analýzy vývojových trendov a predpokladaných dosiahnutých výsledkov organizácie. Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania. Riadenie činnosti finančného úseku spoločnosti. Spracovávanie finančných výsledkov, vypracovávanie finančných výkazov a reportov. Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva a jej koordináciu v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou. Určovanie zásad pre vykonávanie účtovnej evidencie v rámci spoločnosti, riadenie kontrolných finančných mechanizmov. Spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy. Komunikácia s finančnými, daňovými a bankovými inštitúciami. Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb. Vypracovanie a predkladanie predbežného hospodárskeho výsledku.
Požiadavky na zamestnanca
Prax na obdobnej pozícii min. 5 rokov Schopnosť samostatnej práce a silná orientácia na výsledok Schopnosť identifikácie problémov a navrhovať ich riešenia Analytické myslenie Komunikačné zručnosti, schopnosť riadiť a viesť ľudí Zodpovednosť a spoľahlivosť Znalosť MS Office – pokročilý užívateľ Anglický jazyk – úroveň B2 – slovom aj písmom
Jazykové požiadavky
anglicky – B2

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.