Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 01.05.2024

Finančný manažér

Lokalita:
Krupina
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Finančníctvo a pojisťovníctvo
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2600.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta hľadáme finančného manažéra. Náplň práce: Sledovanie finančných tokov spoločnosti. Strategické finančné plánovanie so zameraním na zabezpečenie finančnej stability spoločnosti a analýza výsledkov hospodárenia. Analýzy vývojových trendov a predpokladaných dosiahnutých výsledkov organizácie. Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania. Riadenie činnosti finančného úseku spoločnosti. Spracovávanie finančných výsledkov, vypracovávanie finančných výkazov a reportov. Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva a jej koordináciu v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou. Určovanie zásad pre vykonávanie účtovnej evidencie v rámci spoločnosti, riadenie kontrolných finančných mechanizmov. Spolupráca s audítormi a s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy. Komunikácia s finančnými, daňovými a bankovými inštitúciami. Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb. Vypracovanie a predkladanie predbežného hospodárskeho výsledku.
Požiadavky na zamestnanca
Prax na obdobnej pozícii min. 5 rokov Schopnosť samostatnej práce a silná orientácia na výsledok Schopnosť identifikácie problémov a navrhovať ich riešenia Analytické myslenie Komunikačné zručnosti, schopnosť riadiť a viesť ľudí Zodpovednosť a spoľahlivosť Znalosť MS Office – pokročilý užívateľ Anglický jazyk – úroveň B2 – slovom aj písmom
Jazykové požiadavky
anglicky – B2

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.