Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 27.05.2024

Customer support specialist (HU + GR + AJ)

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Odborné služby
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta obsadzujeme : "Majster Zákazníckych Služieb pre Elitné Portfólio! Čo bude náplňou tvojej práce ? - Zodpovednosť riadiť a dokončiť definované procesy pre kľúčových zákazníkov, od žiadostí a objednávok po údržbu údajov, zabezpečujúc, aby každý krok bol vykonaný so špičkovou starostlivosťou. - Sledovať procesy s presnosťou hodín a zabezpečovať, aby boli v súlade s najvyššími normami, vytvárajúc tak neprekonateľný zážitok pre zákazníkov. - Rozpoznávať a riešiť vzniknuté anomálie s eleganciou a múdrosťou, pričom sa vždy riadi pravidlami a postupmi. - Cieľom je nielen vykonávať prácu, ale aj šíriť svoje vedomosti a skúsenosti medzi menej skúsených kolegov, pomáhajúc im rásť a excelovať vo svojom remesle. - Zodpovednosť za riešenie zákazníckych požiadaviek prostredníctvom telefónu a moderných nástrojov, poskytujúc tak prvotriednu podporu z druhej úrovne. S nami každá interakcia prechádza transformáciou na umenie a každý zákazník je obklopený starostlivosťou, akoby bol našou najväčšou hviezdou."
Požiadavky na zamestnanca
– Min. Stredoškolské vzdelávanie – Preukázateľná prax v oblasti zákazníckej podpory alebo prax na pozícii zástupcu pre služby klientom > 3 roky – Slovenský jazyk – úroveň rodného jazyka – Plynulá znalosť nemeckého a maďarského jazyka – Anglický jazyk – výhodou – Vynikajúce komunikačné schopnosti a aktívne počúvanie – Znalosť systémov a postupov CRM – Veľmi silná orientácia na zákazníka a schopnosť prispôsobiť sa/reagovať na rôzne typy znakov – Schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí a rozhodovať sa v rámci daného rozsahu možností – Tímový hráč – MS office + SAP/ďalšie relevantné IT systémy (výhodou)
Benefity práce
▪ 3 dni dovolenky navyše ▪ Dôchodkové pripoistenie ▪ Ďalšie vreckové na zahraničnú služobnú cestu ▪ Gastro karta alebo peňažný príspevok na stravovanie ▪ Firemné a skupinové teambuildingové podujatia ▪ Karta so zľavou na pohonné hmoty pre zamestnancov ▪ Príspevok na vzdelávanie v anglickom/nemeckom jazyku ▪ Jubilejný príspevok ▪ Bonus pri narodení dieťaťa ▪ Program zdravotnej starostlivosti ▪ Multisport karta ▪ Program odporúčaní ▪ Príspevok na dochádzanie do práce ▪ Mikulášske balíčky ▪ Nemocenské poistenie ▪ Ročný výkonnostný bonus

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.