Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 24.05.2024

Chcete spoznať logistiku 21. storočia? Poďte pracovať do robotického skladu a technik prevádzky!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Logistika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-workerqualified-production-workerunqualified-production-workerforeman
Informácie o pracovnej ponuke
Sú Vaším záujmom moderné logistické riešenia? Nebaví Vás práca v bežnom sklade? Pridajte sa k nám do tímu, kde medzi kolegov patria aj roboty! Pre nášho klienta, renomovanú medzinárodnú logistickú spoločnosť, hľadáme kandidátov na pozíciu TECHNIKA PREVÁDZKY. Vaše hlavné úlohy budú: - Zabezpečenie základného servisu a údržby AGV strojov - Údržba jazdných dráh a koridorov - Fyzická manipulácia s robotmi - Zdvíhanie ťažkých bremien - Komunikácia s kolegami na zmene, na pracovisku Pripoj sa k logistike 21. storočia a jazdite v práci na bicykli!
Požiadavky na zamestnanca
– Spoľahlivý, dochvíľny a komunikatívny tímový hráč – Skúsenosti s prácou v logistike, výhodou – Záujem o technológie a strojárenstvo – Elektrotechnické vzdelanie výhodou – Ochota pracovať na zmeny – Jazda na bicykli
Benefity práce
– Príspevok do Kafetérie- 200€/rok (kultúra, šport, cestovanie, životné udalosti) – Motivačný systém odmeňovania (13. plat, divízne odmeny, referenčný bonus) – 2x viac gastrolístkov za odpracované zmeny – Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu – Zabezpečenie pracovného odevu a ochranných pomôcok – Preplácané lekárske prehliadky – Niekoľko firemných akcii do roka – Nápoje zdarma (káva, čaj…)
Jazykové požiadavky
slovensky – C1

Podobné pracovné ponuky

Digital marketing (intern / support)
Bratislava
12.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Fakturant, Administratívny pracovník s maďarským jazykom – slovom aj písmom Aktívne !
Košice
1000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Facility asistent / Assistent manažéra hospodárskej správy budov
Žilina
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.