Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.04.2024

Asistentka manažmentu – aj šikovný absolvent !

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Vedenie administratívnej agendy vedenia. - Organizovanie mítingov a s nimi spojených podkladov, správa vozového parku. - Organizácia služobných ciest zamestnancov. - Spracovávanie reportov a rozborov v slovenskom i anglickom jazyku, príprava podkladov. - Objednávanie a distribúcia spotrebného kancelárskeho materiálu, spravovanie interných objednávok podľa požiadaviek.
Požiadavky na zamestnanca
– VŠ ekonomického zamerania – Excel – Pokročilý – Cieľavedomosť a zmysel pre detail. – Flexibilita, schopnosť pracovať v tíme.
Benefity práce
+ 13ty plat – príspevok na cestovné až do výšky 46 € /mesiac podľa vzdialenosti od miesta trvalého bydliska – príspevok na DDS 2% – stravné lístky v hodnote 5,85 € / deň ( 5,55 € hradí zamestnávateľ ) – odmena pri pracovnom a životnom jubileu alebo darovaní krvi – príspevok na dovolenku, darčekové poukážky a bonusy za dosiahnutie tímových výsledkov – vzdelávaie a jazykové kurzy, Zľavy pre zamestnancov, Masáže – športové a kultúrne podujatia pre zamestnancov – psychologické, finančné a právne poradenstvo zdarma
Jazykové požiadavky
anglicky – B2
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Marcela Fabšíková
marcela.fabsikova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.