Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.05.2024

Affiliate manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3500.0 EUR
Pozícia:
account-manager
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáte si prácu v oblasti obchodu a partnerských vzťahov? Máte prehľad o európskom trhu, hlavne v oblasti automobilového priemyslu? Ak áno, táto pozícia je pre Vás. Pre klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme skúseného Affiliate Managera. Vašou úlohou bude mať kľúčovú rolu pri vytváraní, riadení a škálovaní affiliate programu v EU. Budete sa zameriavať na identifikáciu správnych marketingových a predajných kanálov, získavanie nových partnerov a prichádzanie so stratégiami, ktoré zvýšia počet objednávok prostredníctvom partnerskej siete. Budete tiež zodpovedný za získavanie nových a udržiavanie súčasných partnerov s cieľom zabezpečiť kontinuálny rast a úspech affiliate programu. Počas rokovaní s potenciálnymi affiliate partnermi budete hľadať spôsob, ako najlepšie nastaviť spoluprácu tak, aby benefitovali všetky strany. Náplň práce: - Prieskum trhu. - Vypracovanie a príprava nových stratégií. - Onboarding a manažovanie partnerov. - Analýza výkonu affiliate programu.
Požiadavky na zamestnanca
Predpoklady: – Vzdelanie v oblasti marketingu, obchodnej administratívy alebo príbuznom odbore. – 2+ roky skúseností v affiliate marketingu, aktívnom B2B obchode, manažmente kľúčových partnerov alebo v podobnej oblasti. – Skúsenosti s budovaním a riadením affiliate programu. – Prehľad v európskom trhu a marketingových kanáloch. – Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti. – Skúsenosti s analýzou výkonnosti a reportingom. – Kreatívne a strategické myslenie. – Angličtina na komunikatívnej úrovni.
Jazykové požiadavky
slovensky – C1,anglicky – C1
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť v oblasti automobilových služieb.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV 1.470e! Práca na JEDNU ZMENU!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si zručný Technológ/Metalurg a máš rád priateľské zázemie ? Hľadáme práve teba.
Považská Bystrica
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Systémový inžinier
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.