Kariérna cesta – Ekonomická univerzita v Bratislave

Talent Solutions sa prvýkrát zúčastnilo Kariérnej cesty dňa 21. – 22. november 2023 na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

„V rámci podujatia sme mali možnosť nadviazať na kampaň „Nevieš čo ďalej“, ktorú sme rozbehli počas leta tohto roku, kde poskytujeme čerstvým absolventom a študentom možnosť uchádzať sa o pracovné pozície, vďaka ktorým môžu využiť získané vedomosti počas štúdia a budovať si svoju kariéru. Súčasťou podujatia bolo tiež kariérne poradenstvo, kde mali študenti možnosť zistiť užitočné aktuálne informácie na trhu práce. Získali prehľad, ako vyzerá cesta k nájdeniu si zamestnania ako aj cenné rady, ktoré vedia využiť v rámci ich kariérneho uplatnenia, “ informuje Dagmar Sováková, PP HUB Team Leader spoločnosti Talent Solutions.

„Podujatie hodnotím ako výborné, mal som možnosť stretnúť sa s množstvom mladých ľudí, ktorým sme vedeli poradiť ohľadne ich budúcej kariérnej cesty. Nielen záujemcovia si odniesli cenné rady od nášho tímu, ale aj náš kolektív sa dozvedel, aké kariérne trendy nasledujú mladí študenti a absolventi, “ hodnotí celé podujatie Matej Kupka, TH Recruiter Talent Solutions.

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
1. decembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.