Kariéra Expo Nitra

„Na pracovnom veľtrhu kariéra v Nitre (20. marca) sme mali skvelú príležitosť prezentovať našu spoločnosť a nadviazať nové kontakty s potenciálnymi zamestnancami. Boli sme veľmi spokojní s úrovňou záujmu a angažovanosti návštevníkov, ktorí prejavili záujem o naše pracovné ponuky a spoluprácu. Celková atmosféra na veľtrhu nám poskytla podnetné diskusie a nové pohľady na aktuálne trendy v oblasti kariérneho rozvoja a zamestnania. Ďakujeme za príležitosť, “ informuje Jaroslava Zöldfayová, PP Consultant Engineering spoločnosti Talent Solutions.

„Ako obchodník, ktorý sa zúčastnil niekoľkých výstav zamestnávateľov, musím povedať, že tieto udalosti sú pre mňa vždy neoceniteľnými príležitosťami. V tomto duchu sa niesla aj Kariera EXPO 2024. Osobné stretnutie s kolegami a klientmi, ktorých poznávam len z telefónu a e-mailových správ, pridáva nový rozmer do našich vzťahov. Atmosféra na týchto podujatiach je vždy plná očakávania a nadšenia so stretnutia sa s ľuďmi, ktorí by mohli byť vašimi novými zamestnancami a kolegami. Prednášky sú navyše vždy skvelým zdrojom inšpirácie a nových poznatkov, či pre vystavovateľov, alebo pre uchádzačov o novú prácu, “ informuje Peter Síkeli, Sales Representative spoločnosti Talent Solutions.

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
10. apríla 2024 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.