HR Learning Circle Bratislava

Podujatie s názvom HR Learning Circle sa konalo dňa 9.11.2023. Téma sa niesla v duchu DEIB (Diversity, Equity, Inclusion, and Belonging).

„V rámci spoločného stretnutia sme priniesli prehľad aktuálnej situácie na trhu na Slovensku v rámci DEIB problematiky. Poukázali sme na hlavné problémy v krajine: medziregionálne rozdiely, diskrimináciu (na základe farby pleti, národnosti, výzoru, vyznania, orientácie, veku, či pohlavia). Svoju pozornosť sme tiež upriamili na mzdové rozdiely medzi novými a aktuálnymi zamestnancami na rovnakých pracovných pozíciách. V kruhu profesionálov z viacerých sektorov sme hľadali podnety a inšpirácie z praxe ako s touto témou pracovať v jednotlivých spoločnostiach. Sme hrdými partnermi podujatia, “ informuje Ivana Heretik Vačoková, General Manager spoločnosti Talent Solutions.

Ak sa DEIB (Diversity, Equity, Inclusion, and Belonging) stane súčasťou obchodnej stratégie, môže to mať vplyv na úspech a udržateľnosť spoločnosti.

 

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
15. novembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.