1O rokov s nami – ďakujeme!

Veľká vďaka patrí našej Ivane Vačokovej za 10 rokov úžasnej práce v oblasti personálneho riadenia spoločnosti!

Za celú sme spoločnosť sme ti vďační, pretože:

  • Tvoja prispôsobivosť a schopnosť riadiť zmeny v personálnom riadení nám pomohla udržať si konkurenčnú výhodu.
  • Za posledných 10 rokov Tvoje vedenie bolo nielen efektívne, ale aj strategické, čo prispelo k dynamike nášho tímu.
  • Tvoja angažovanosť vytvárať inkluzívnu a rôznorodú pracovnú kultúru vytvorila prostredie, kde sa každý cíti vážený a podporovaný.
  • Si vážime Tvoje nekonečné úsilie vytvárať prostredie, kde každý môže dosiahnuť svoj plný potenciál.

 

Pár slov k dekáde v spoločnosti samotnej Ivany Heretik Vačokovej, generálnej manažérky spoločnosti Talent Solutions

„V dnešnej dobe je to skôr rarita oslavovať dekádu v jednej firme, ale dnes je tomu presne 10 rokov, odkedy som začala pracovať pre Adecco, teraz Talent Solutions. Na jednej strane sa mi zdá, ako keby to bolo včera, na druhej sa udialo toľko vecí, že mi to príde ako večnosť. Čo robí toto výročie skutočne nezabudnuteľným, sú ľudia, ktorí boli a sú po mojom boku na tejto ceste. Spoločne sme prekonali výzvy, oslávili víťazstvá a vytvorili spomienky, ktoré si budem navždy pamätať. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM. Za desať rokov som mala to potešenie stretnúť sa s niekoľkými neuveriteľnými jednotlivcami – klientmi, partnermi a kolegami z odvetvia – ktorí nielen obohatili môj profesionálny život, ale stali sa aj mojimi priateľmi. Práve tieto spojenia robia z každého dňa nové dobrodružstvo. Špeciálne ďakujem patrí: Brune Beate Jakub – že mi dala túto príležitosť, ako aj Gerardovi Koolenovi – za zverenie mi spoločnosti, ako generálnej riaditeľke, “ hodnotí skromne svoje výročie v spoločnosti Ivana.

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
6. marca 2024 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.