AGROEXPO 2023

„Dňa 14.11. 2023 som sa spolu s Jaroslavou Zöldfayovou (PP Consultant) zúčastnil eventu, ktorý organizovala Slovenská obchodná a priemyselná komora. Na podujatí sme mali príležitosť rozprávať sa so zástupcami firiem z trnavského kraja a taktiež s veľvyslancom USA a jeho sprievodom. Som príjemne prekvapený, koľko šikovných a zaujímavých firiem v danom regióne pôsobí a exportuje svoje produkty a riešenia do celého sveta, “ prezrádza Eduard Čulka, Branch Manager spoločnosti Talent Solutions.

„Som veľmi rada, že som dostala príležitosť stretnúť sa s americkým veľvyslancom na nedávnom podujatí organizovanom AmCham. Zapojenie sa do zaujímavých diskusií o aktuálnych témach a skúmanie možností spolupráce bolo skutočne inšpirujúce. Ďakujeme za možnosť spojiť sa s takým významným predstaviteľom, “ uzatvára Jaroslava Zöldfayová, PP Consultant Trnava spoločnosti Talent Solutions.

 

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
24. novembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.